Info


Fotím od roku 2011, mám ženu a dva kluky. Focení svateb mě baví ze všeho focení nejvíce. Mám rád rytmus dne, hromadu emocí a nečekané okamžiky.
Miluju zábavu, tanec a vše co ke svatebnímu di patří :).

Zde je pár slov milých od mých klientů:


Lucie:
Pavel fotil naši svatbu a co dodat je to perfektní fotograf, fotky krásné, dokáže vystihnout momentky, spolupráce je naprosto pohodová.Ale další jeho obrovské plus je, že focení byla zábava, kterou jsme si užili, Pavel je člověk, který dokáže odlehčit každou situaci a ještě se sním pořádně nasmějete.Doporučujeme s velkým D 😀
Díky Pavle

Magda:
Pavel je skvělý člověk, moc dobře se nám s ním spolupracovalo. Dokonce i manžel, který se nerad fotí, byl velmi mile překvapen, že focení může být nenucené a fajn. Z fotek jsme pořád nadšení, i všem ostatním se moc líbily. Pavel dokázal zachytit naši svatbu přesně takovou jaká byla a za to moc děkujeme! 🙂

Aneta:
Pavel je kouzelník. To co dokáže s foťákem je neskutečné a my jsme byli z výsledku více než nadšení. Byla to nejlepší volba pro náš svatební den!

Nika:
Pavel je super pohodový člověk a dokonalý fotograf :-). Nádherně zachytil všechny důležité chvíle i nečekané momentky. Umí odlehčit každý trapný moment, být neviditlný a dokáže se stát také nejlepší kamarádkou nevěsty, je-li to potřeba :-). Je to dokonalý profík, kterého všem vřele doporučuji ! Skvělá volba 🙂 !

Veronika:
Fotograf s profesionálním a milým přístupem. Otevřený, komunikativní nebylo problém se domluvit. Výsledkem jsou perfektní fotky. Mohu jen vřele doporučit!